فروشگاه ها ی نزدیک به خانه شما
برای انتخاب فروشگاه های پیش فرض خود لطفا وارد حساب کاربری خود بشوید.
خرید برای آدرس های دیگر(فروشگاه ها و آدرس های دیگر خود را اضافه کنید)
شما هیچ شعبه موقتی انتخاب نکرده اید
منو


قوانین سایت Niomo.ir


       سایت (Niomo.ir) مفتخر است تا خدمات خود را به هموطنان عزیزمان ارائه نماید. به لحاظ حفظ سرعت کاربری سايت و راحتي شما کاربران عزیز قوانينی وضع شده است که انتظار می رود پیش از استفاده از خدمات سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش آمده است وممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید.


     ● سایت (Niomo.ir)  تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
     ● هنگام سفارش ، ثبت شماره همراه وثابت معتبر وآدرس درست برای کاربران الزامی است.
     ● این سایت نماینده ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و سوپرمارکت ها در سراسر ایران است و لذا برخود می داند تا در قبال کیفیت سفارش و نحوه ی ارسال سفارش ناظروحافظ حقوق مصرف کننده باشد. از این رو هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال به مدیریت شرکت منتقل خواهد شد. و نیومو درراستا ارئه هرچه بهتر سرویس کوشا می باشد.
    ● استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

    ● قیمت مصرف ‌کننده مندرج بر روی کالا طبق احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و نیومو به شکل مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. اما در صورتی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شود، بدیهی است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی تامین‌کننده گان نیومو کمتراز قیمت مندرج در سایت باشد، در چنین مواردی کالا ها با نرخ روز بفروش خواهد رسید و ملاک محاسبه و صدور فاکتور، قیمت‌های مندرج در سایت نیومو می‌باشند

    ● افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص درسایت اضافه می گردد.
    ● مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
    ● زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با پشتیبانی نیومو تماس حاصل فرمایید.
    ● زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.
    ● هنگامی که فروشگاه سفارش شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، فروشگاه مختار است سفارش شما را رد نماید.
    ● تمامی سفارشات اینترنتی در سایت نیومو (Niomo.ir) آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
    ● مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
    ● سایت نیومو (Niomo.ir) امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
    ● در سایت نیومو (Niomo.ir) تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش های سایت نیومو، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.
    ● همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال شرکت تدبیرمهرفرهاد به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد .
    ● نیومو (Niomo.ir) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره های تماس  و یا ایمیل (info@niomo.ir) مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.
    ● نیومو(Niomo.ir) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
    ● مسئولیت محتوای پروفایل و محصولات فروشگاه  و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می کنند بر عهده ی مدیرفروشگاه می باشد و نیومو(Niomo.ir)هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ها و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی گیرد. ولی درصورت شکایت کاربرقابل پیگیری وبرخورد از طرف نیومو به عنوان حافظ منافع کاربرها می باشد.
    ● در سایت (Niomo.ir) امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.
    ● کاربر موظف است درسایت نزدیکترین شعبه به آدرس محل تحویل خود را انتخاب کند درصورت دور بودن فاصله فروشگاه با محل تحویل بیشتر از 500 متر سایت نیومو(Niomo.ir)هیچ مسئولیتی نسبت به زمان ارسال مدعی شده درسایت ندارد و همچنین امکان لغو سفارش نیز می باشد.
    ● درصورت هرگونه شکایت کاربرنسبت به محصول ارائه شده کاربرباید فیش دریافتی از شعبه را دراختیارداشته باشد و شکایات باید در بازه زمانی 24 ساعت از تحویل سفارش انجام شود.
    ● هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده و تلفن پشتیبانی نیومو برای شما ارسال می شود که در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد و نیومو به عنوان نماینده ی فروشگاه به آن نظارت می کند.
    ● از نوشتن نام هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
    ● در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، مديران فروشگاه ها و مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
    ● با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.
    ● امید است با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.
    ● برای ثبت انتقادات وپیشنهادات وثبت شکایات با ما از طریق صفحه تماس با ما درارتباط باشید.
       با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان