فروشگاه ها ی نزدیک به خانه شما
برای انتخاب فروشگاه های پیش فرض خود لطفا وارد حساب کاربری خود بشوید.
خرید برای آدرس های دیگر(فروشگاه ها و آدرس های دیگر خود را اضافه کنید)
شما هیچ شعبه موقتی انتخاب نکرده اید
منو


دیدگاه نیومو

  • دردنیای پرمشغله امروز با بالا رفتن روز افزون حجم کارهای روزانه و کم شدن زمان برای کارهایی که تاثیربسزایی دربالا رفتن سطح موفقیت ودرآمد شما دارند دیگر وقتی برای کارهای بی فایده وکارهایی که هیچ تاثیری روی زندگی شما ندارند باقی نمانده است. از این رو شرکت نیوموبا هدف فراهم کردن ابزارهای لازم برای حرفه ای کردن هرچه بیشتر زندگی مردم عزیز کشورمان شروع به کار کرده و با راه اندازی وبسایت www.niomo.ir برآن شده که دراین راستا درزندگی شما تاثیر بسزایی بگذارد.
  • شرکت نیومو که یک شرکت تخصصی درزمینه آی تی و بازاریابی می باشد با استفاده از پتانیسل های موجود دربازار سوپرمارکت ایران به تقویت کسب وکارهای محلی کمک کرده و آنها را درراستای ارائه خدمات هرچه بهتر به هموطنان عزیزمان زیر یک چتر متهد و کارآمد کرده است.


حرفه ای زندگی کن
خدمات ما

  • هموطنان عزیزمان توسط نیومو می توانند از سوپر مارکت محل خود خرید کنند و درکمترین زمان ممکن آن را دریافت کنند.در این راستا نیومو هر محل سوپرمارکتی که دارای توان بیشتر برای خدمت رسانی به مردم عزیز آن محله است را انتخاب نموده و با فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب بین آن سوپرمارکت و همسایگان باعث ارائه خدمات با کیفیت بالا شده است

برای اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مرکزی نیومو با اطلاعات زیر تماس حاصل فرمائید.

  آدرس پستی: یوسف آباد,خیابان پانزدهم, خیابان فراهانی پور, پلاک 35, واحد4

  کدپستی: 1433743173

  شماره تماس :879 61 877 - 021

  پست الکترونیکی : info@niomo.ir